Webdevelopment - vyvíjame webové sídla na mieru

Profesionálny webdizajn

S programovaním máme 20 ročné a s webdizajnom vyše 14ročné skúsenosti.

Našou prioritou sú čisté, rýchle a funkčné webové stránky.

Pri tvorbe a správe webových stránok využívame naše optimalizované riešenie AdministriX, pomocou ktorého dokážeme vyladiť Vašu webovú stránku k maximálnej rýchlosti

Programovanie je naša profesia, webdizajn naša vášeň. Každodenne pracujeme s viacerými technológiami, snažíme sa neustále vzdelávať a odborne rásť

01

Odbornosť.

Vyštudoval som vývoj softvéru na Žilinskej univerzite a webovým technológiam sa venujem od roku 2002. Snažím sa pri vývoji skĺbiť vedomosti z algoritmizácie a optimalizácie s webovými technológiami a tvoriť tak čisté optimalizované práce.

Prešiel som objektovým programovaním v C++ a v súčasnosti sa venujem technológiám PHP, MySQL, Javascript, JQuery a VUE.

Okrem prehľadného kódu mám rád pekné, seriózne vizuály. v tomto duchu sa snažíme produkovať webové stránky pre našich zákazníkov.

02

Technické riešenie.

Jadrom našich webových stránok je vlastné optimalizované riešenie AdministriX.

Pri tvorbe webovej stránky nepoužívame riešenia tretích strán typu Wordpress, ale vyvinuli sme vlastné riešenie, ktoré dokážeme optimalizovať a prispôsobiť pre chod vašej webovej stránky. Výhodou je, že systém poznáme dokonale a dokážeme ho nastaviť podľa Vašich požiadaviek a vyladiť k maximálnemu výkonu.

Súčasťou technického riešenia je administračné rozhranie, pomocou ktorého si dokážete spravovať obsah webovej stránky aj sami.

AdministriX

03

Optimalizácia.

Po vytvorení webového sídla sa ho snažíme maximálne optimalizovať.

Webové sídlo optimalizujeme na rýchlosť načítavania. Optimalizáciu robíme na úrovni backendového jadra a na úrovni frontendu minimalizáciou requestov, optimalizáciou načítavania zdrojov, nastavením vyrovnávacej pamäti, minifikáciou kódu a nastavením vyrovnávacej pamäti

Webové sídlo optimalizujeme na tiež pre vyhľadávače. Dôležitá pre nás je technická správnosť zápisu a validácia HTML + CSS kódu a tiež správna sémantická štruktúra webu.

04

Komplexná a dlhodobá starostlivosť.

Okrem vývoja samotnej webovej stránky Vám zabezpečíme tiež všetko potrebné k jej fungovaniu. Vyriešime za Vás kúpu domény, výber webhosting, nastavenie a správu e-mailov.

Dlhodobo Vám vieme webstránku spravovať na technickej a obsahovej úrovni.

05

Prístupné ceny.

Snažíme sa ísť politikou prístupných cien a dlhodobej spolupráce.

V prípade náročnejších projektov, alebo webových stránok, ktoré si vyžadujú pravidelnú aktualizáciu vieme výrobu webovej stránky a následnú starostlivosť o ňu zahrnúť do mesačných paušálnych platieb.

Zaujíma ma mesačný paušál
Už 15 rokov sa snažíme tvoriť pre Vás pekné veci ;)
Ktorú službu hľadáte?

Našou prioritou sú čisté, funkčné a optimalizované webové riešenia.
Aj na mieru.

Prenesieme vaše predstavy do grafického návrhu a vylepšíme našim pohľadom.

Zamieravame sa predovšetkým na firemnú a reportážnu fotografiu.
S láskou.

Krátke firemné video je dobrý spôsob ako dať o sebe vedieť ;)

Svadby už nie :)

Zaujala Vás naša ponuka?

info@r65.sk


0908 519 314