Svadobné video v HD kvalite

303
Radi by sme Vás informovali, že službu svadobné video od roku 2018 neposkytujeme a nasledovný text tu ponechávame z archívnych dôvodov.

Ak hľadáte kameramana na svadbu, vyskúšajte bezplatný svadobný vyhľadávač WEDBOX

Vážení záujemcovia o svadobné video,
našou prioritou je poskytovanie kvalitných služieb v oblasti svadobného videa.

Sme názoru, že pre kvalitné svadobné video sú potrebné:

- stabilná a esteticky komponovaná scéna,
- správna farebnosť a expozícia videa,
- dobrý zvuk,
- správna strihová skladba.


Dodržanie vyššie určených kritérií kvality si vyžaduje profesionálnu techniku, využitie viackamerového snímania, celodenné využívanie statívov, externých zvukových záznámových zariadení a tiež aj podstatne viac práce pri natáčaní záznamu a jeho následnej postprodukcii.

Snažíme sa o maximálne dodržanie všetkých zásad správneho filmovania, aby ste si aj po rokoch mohli povedať, že držíte v ruke kvalitný produkt.

Pri točení svadobného videa používame fullHD XDCAM kameru Sony PMW EX-1, Canon 5D markII, Canon 7D, a inú techniku nevyhnutnú pre kvalitný záznam.

Pred Vašim rozhodnutím odporúčame osobné stretnutie u nás, kde Vám radi predvedieme kompletné svadobné video. V klipoch, ktoré zverejňujeme sa snažíme ukázať čo najviac zo svadobnej reportáže. Myslíme si však, že po rokoch to nebude práve klip, ktorý bude pre Vás zaujímavý, ale kvalitne natočená reportážna časť svadobného videa.

Sme názoru, že kamera ako súčasť svadobného dňa slúži predovšetkým na dokumentovanie udalostí, ktoré sa prirodzene udejú. Kameraman nie je účastný na svadbe, aby inscenoval situácie, režíroval udalosti, zastavoval či opakoval dej. Všetky naše videá a klipy vznikajú práve takýmto spôsobom.

Naše svadobné videá sa na nič nehrajú ;)

Pre rok 2016 už nie sú k dispozícii žiadne voľné svadobné termíny. Termíny pre rok 2017 obsadzujeme od januára 2017.

Vymedzenie pojmov a užitočné informácie pred objednaním našich služieb:

Svadobný klip je 1-4 min. video, ktoré obsahuje najzaujímavejšie momenty Vášho svadobého dňa. Klip je umiestnený na internete pripravený pre ďalšie zďieľanie, napr. pre rodinu, priateľov, formou sociálnych sietí alebo priamym linkom na video.
30-150 min. verzia svadobného dňa, dľžka videa podľa dohody.
Pokiaľ by ste chceli mať „všetko“, čo sa nám podarí počas svadobného dňa natočiť, je táto možnosť určená práve Vám. Materiál je strihovo upravený do pozerateľnej podoby bez kreatívnejších zásahov. Napr. ponechaná je kompletná odobierka, sobáš, príhovory, zábava a pod. Takéto video je neoficiálne, význam je predovšetkým archívny, nie umelecký. Kompletný záznam môže mať 1-5 hodín a dodávame ho na USB.
Pred Vašim finálnym rozhodnutím a záväznou objednávkou Vám radi zodpovieme na akékoľvek Vaše otázky, prípadne po dohode dáme k nahliadnutiu už hotové práce. Je mimoriadne dôležité aby ste mali predstavu o kvalite výsledného produktu a na základe toho zistili, či naša práca zodpovedá Vašim predstavám. Vaša objednávka je záväzná podpísaním zmluvy o dielo.
Pri natáčaní a strihu sa zaväzujeme spracovať dielo podľa našich najlepších schopností s prihliadnutím na okolnosti ovplyvňujúce výrobu diela. Zároveň si vyhradzujeme právo na vlastný výber z nasnímaných záberov, zostavenie strihovej skladby, postupnosti použitých záberov a tiež výber hudobného podkladu použitého v diele v záujme subjektívne najlepšieho dosiahnuteľného výsledku a tiež v záujme neporušenia autorských práv tretích osôb. Počas spracovania máte možnosť ovplyvňovat výber záberov, napr. spísaním zoznamu co určite vo Vasom svadobnom videu mať nechcete, prípadne čo určite chcete. Zároveň nám môžete dodať výber hudby s ktorou budeme pracovať.
Cena za dielo sa platí pri odovzdaní diela na dobierku, alebo prevodom na účet pred zaslaním/odovzdaním diela, keď Vám oznámime, že dielo je pripravené. Počas svadobného dňa sa uhrádzajú cestovné náklady+suma 100EUR, ktorá je odpočítaná z celkovej sumy za video. Presnejšia špecifikácia platby je dohodnutá v zmluve.
Máte právo na bezplatnú opravu diela v prípade, že sa jedná o technickú vadu diela alebo objektívne chyby v diele, ako napr. nefunkčný zvuk či obraz spôsobený chybou pri strihu alebo postprodukcii, či iné technické vady znemožňujúce obvyklé využitie diela. Po odovzdaní prác zásahy do obsahovej časti diela pokiaľ sa nejedná o objektívne chyby nie sú možné.

Už 15 rokov sa snažíme tvoriť pre Vás pekné veci ;)
Ktorú službu hľadáte?

Našou prioritou sú čisté, funkčné a optimalizované webové riešenia.
Aj na mieru.

Prenesieme vaše predstavy do grafického návrhu a vylepšíme našim pohľadom.

Zamieravame sa predovšetkým na firemnú a reportážnu fotografiu.
S láskou.

Krátke firemné video je dobrý spôsob ako dať o sebe vedieť ;)

Svadby už nie :)

Zaujala Vás naša ponuka?

info@r65.sk


0908 519 314