Kameraman na svadbu

01
Radi by sme Vás informovali, že službu kameramana na svadbu od roku 2018 neposkytujeme a nasledovný text tu ponechávame z archívnych dôvodov.

Ak hľadáte kameramana na svadbu, vyskúšajte bezplatný svadobný vyhľadávač WEDBOX
Službu kameramana na svadbu poskytujeme už 13 rokov. Podľa náročnosti a požiadaviek na svadobné video sa natáčania svadobného dňa zúčastňujú 1 alebo 2 kameramani.

Našou filozofiou pri natáčaní svadobného dňa je absolútna prirodzenosť - svojou prítomnosťou v žiadnom prípade nenarúšame prirodzený priebeh svadobného dňa, nezasahujeme do sledu udalostí, ani si nijakým spôsobom nearanžujeme prostredie. Sme názoru, že kameraman na svadbe by mal byť predovšetkým nenápadným dokumentaristom. Naše svadobné videá sa preto na nič nehrajú.

Aký je rozdiel vo výstupe pri objednaní jedného alebo dvoch kameramanov na Vašu svadbu?

Dvaja kameramani na svadbu sa uplatnia pri väčších svadbách, alebo pri väčších nárokoch na rozmanitosť výsledného svadobného videa. Dvaja kameramani si dokážeme výrazne lepšie pomôcť pri náročných častiach svadobného dňa presuny na svadobný obrad, rýchlejšia manipulácia s kamerovou technikou, možnosť využitia väčšieho množstva kamerovej tecniky, ktoré pri jednom kameramanovi na svadbu môžná nie je. Dokážeme svadobné video obohatiť o iné pohľady a rôznorodejšie zábery. Celodenné natáčanie svadobného videa s 2 kameramanmi je najvyššia možná alternatíva, ktorú vieme pre Váš svadobný deň ponúknuť.

Jeden kameraman na svadbu je vhodnou alternatívou pri nižšom rozpočte, menšej svadbe, alebo svadbe nenáročej na presuny. Jeden kameraman pravdepodobne nezvládne viackamerové natáčanie a rozmanitosť záberov bude obmedzená časovými možnosťami, avšak naše skúsenosti ukazujú, že aj jednokamerové svadobné video vie byť precíznou a plnohodotnou variantou svadobného videa.

Viac o svadobnom video, našej filozofii, podmienkach spolupráce, spôsobe spracovania a odovzdávania svadobného videa si prečítajte v článku o svadobnom videu.

Už 15 rokov sa snažíme tvoriť pre Vás pekné veci ;)
Ktorú službu hľadáte?

Našou prioritou sú čisté, funkčné a optimalizované webové riešenia.
Aj na mieru.

Prenesieme vaše predstavy do grafického návrhu a vylepšíme našim pohľadom.

Zamieravame sa predovšetkým na firemnú a reportážnu fotografiu.
S láskou.

Krátke firemné video je dobrý spôsob ako dať o sebe vedieť ;)

Svadby už nie :)

Zaujala Vás naša ponuka?

info@r65.sk


0908 519 314